מוצר חדש ובלעדי בישראל !

למה צריך מים מסוננים וטהורים לעור הפנים ולצחצוח השיניים?

עור לח ושיניים בריאות

אנו משלמים ביוקר עבור מוצרי טיפוח לעור הפנים וטיפולים קוסמטיים הכרחיים. העניין הוא שלאחר מכן אנו שוטפים את הפנים שלנו עם מי ברז המכילים כלור. לא חבל ? כלור ידוע כגורם אשר מייבש את העור ואחראי על הופעת האקזמה, האקנה וגירויים אחרים לעור שלנו.
עם מתקן  SkinCare , ניתן  לשטוף את עור הפנים שלנו במים נקיים מכל הכימיקלים, מים המסייעים לשמירה על מרקם טוב וגמיש של העור, על הלחות ,באופן טבעי וקל.
מומלץ גם לצחצח את השיניים באותם מים מאותן סיבות. המערכת שומרת על הפלואוריד, שמסייע בשמירת שיניים בריאות ומניעת עששת לכל בני המשפחה !

קטן וקומפקטי

SkinCare הוא מתקן קומפקטי ומתחבר ישירות לברז הקיים של הכיור שבארון האמבטיה, כך שאין צורך להפוך ולשנות את מבנה או סדר הארון שמתחת לכיור.
אין צורך בטכנאי עבור התקנתו, כל אחד יכול להתקין אותו בעצמו. לאחר התקנה של מספר דקות בלבד, תוכלו להנות ממים נקיים ומסוננים למשך כ -6 חודשים. אנחנו נדאג להזכיר לכם במועד להחליף הפילטר.

הפחתה בנזקי האבנית

יתרון נוסף שיש בהתקנת מתקן למים טהורים מסוג SkinCare בארון חדר האמבטיה הוא שהוא מפחית את ההצטברות ואת נזקי האבנית בברז הקיים ובצנרת, תהליך אשר יתרום להארכת אורך החיים של הברז ושל הצנרת וימנע הוצאות כספיות לא הכרחיות.

תהליך הסינון והטיהור של SkinCare

SkinCare - Purificateur d'eau dans votre salle de bains